سایر هدایای تبلیغاتی

سایر هدایای تبلیغاتی 

یک محصل وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

سایر هدایا

تولید ، ارائه و چاپ هدایای تبلیغاتی تخصص ماست.هدایای تبلیغاتی از گذشته مورد استفاده عموم مشاغل و تجارت ها و همچنین استفاده شخصی افراد بوده و امروزه گستره بسیار بزرگ و متنوعی از آن در حال ارائه خدمات می باشد. خواستگاه اصلی صاحبان تجارت و مشاغل پیروزی ، موفقیت و ماندگاری می باشد.ماندگاری بزرگترین و اصلی ترین فاکتور پیروزی و موفقیت تجارت های بزرگ و کوچک می باشد.

هدایای تبلیغاتی از کوچکترین تا بزرگترین آن چه از لحاظ مالی و یا معنوی در تمامی دنیا با هدف Customer Care و یا حمایت و پشتیبانی از مشتری انجام می شود.اینکه شما فرضا به عنوان یک مشتری بدانید که تنها وسیله وسیله درآمدزایی برای شغل و تجارتی نبوده اید و هدف اصلی آن ها رساندن خدمات به شماست و احترام ویژه ای برای شما قائل هستند همین دلیل اصلی تکرار و تکرار مداوم خرید ها و ارتقا سطح شغلی می شود.

تیم چاپ ماهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و چاپ کنندگان هدایای تبلیغاتی در سطح کشور تجربه ای عالی در امر خرید هدایای تبلیغاتی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

هدایای تبلیغاتی چاپ ماهان اعم از :

انواع تقویمسررسیدتقویم دیواریتقویم رومیزیتقویم پالتویی )

کیف اداری و مدیریتیانواع کیف چرم ، طرح چرم ، کیف لب تاپ ، کیف مگنتی و کیف پاسپورتی )

ست مدیریتی و اداریست رومیزی مدیریتیست آقایانست بانوان )

خودکارست خودکارخودکار فلزیخودکار پلاستیکی )

ساعتدیواریرومیزیمچی )

جا کلیدیفلزیچرمچوبی )

جلد مدارکجلد شخص ثالثجلد بیمه بدنه و ... )

سایر هدایابادبزن تبلیغاتی - بادکنک تبلیغاتی - پازل تبلیغاتی - جا دستمال کاغذی تبلیغاتی - چتر تبلیغاتی - خط کش تبلیغاتی - زیر لیوانی تبلیغاتیساکدستی پلاستیکیساکدستی پارچه ای (سوزنی)ساکدستی مقوایی - کلاه تبلیغاتی - لیوان تبلیغاتی - مگنت تبلیغاتی - همه چین تبلیغاتیسکوی شارژ موبایل - جای کارت ویزیت تبلیغاتی - آفتابگیر اتومبیل تبلیغاتی - فلش تبلیغاتی - پاور بانک تبلیغاتی - خوشبو کننده تبلیغاتی و صد ها هدایای تبلیغاتی دیگر )

هدایای طبی

بهترین هدایا برای عزیزان شما ... با هدایای طبی سلامتی را هدیه دهید.

هدایای طبی مجموعه هدایای است با کیفیت بسیار عالی و مقرون به صرفه در جهت بهبود سلامت تمامی انسان ها ... این هدایا به صورت اختصاصی توسز وبسایت چاپ ماهان همراه با چاپ اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

هدایای طبی شامل انواع ماساژور ها و هدایاای است که مناسب تمامی سنین ، ماندگار و کاملا کاربردی می باشد.

افزودن به سبد خرید موجود

بالشتک های لمسی بهترین وسیله جهت ماساژ گودی کمر ، کتف ، کف پا ، ساق پا ، دست ها و سایر نقاط بدن و کاملا مناسب جهت استفاده در منزل ، مسافرت و .... قابل استفاده به صورت شارژی بالشتک های لمسی بهترین هدیه برای عزیزان شماست. سلامتی را هدیه دهید.

نمایش 1 - 1 از 1 مورد